Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a torkommal?

Mi lehet a torkommal?

Figyelt kérdés

Reggel ébredés után éreztem,hogy valami zavar nyeléskor.Kiváncsiságból belenéztem a torkomba és láttam a manduláim körül ezeket a fehér valamiket.Mi lehet ez?Van rá valami házi gyógymód vagy menjek orvoshoz miatta?Segítsetek!

52/N

[link]



2015. aug. 11. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mandulakő a neve, és undorító egy jelenség, én is kinlódok vele egy ideje. Nyomd meg picit a manduládat, és ha kiugrik belőle, akkor tényleg az, de ha fáj érintésre, akkor lehet, hogy tályog, vagy tüsző, akkor menj orvoshoz.
2015. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Orvos nem csinál mást mint méregpirulát meg porokat ír fel . Kimerülés egyik jele , sok dinnye ,víz , barack élő szerves táplálék hasznosul és felépít . A só , cukor , szénsav , fehér liszt , ecet mérgező .
2015. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 Ha te tályogos mandulával otthon maradsz, és dinnyét zabálsz rá, akkor jó esély van rá, hogy nem kell sokáig a társadalomnak elviselnie a hülyeségedet.
2015. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is mandulakőre gondoltam.Ti hogy szoktátok eltávolítani?Én elhányom magam ha megérintem a torkom vagy a nyelvcsapom!Hogy csináljam,hogy ne öklendezzek?
2015. aug. 11. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy idő után megszokod. Az a baj, hogy hegyes eszközökkel nem érdemes piszkálni, mert csak elfertőzöd, meg megbököd. Az ujjal való megnyomás a leghatékonyabb, mert egyrészt az meleg, meg azzal érzed, hogy mennyire szabad nyomni. Jobb megoldást énem tudok. Egyeseknek, ha sűrűn újratermelődik, szokott segíteni a Listerine-es öblögetés esténként.
2015. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne ijesztgess!Remélem nem tályog!Csak kicsit érzékeny és lázam sincs,de a torkom piros és megnagyobbodott a nyelvcsapom is.
2015. aug. 11. 14:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam ujjal,nem megy!Öklendezek!!!
2015. aug. 11. 14:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy tályog lenne, azért írtam, mert állítólag hasonlóan nézhet ki mint a mandulakő. Esetleg próbáld meg a nyelvedet a szájpadlásnak feszíteni és hátratolni, ha ujjal nem megy, vagy száraz, kemény dolgot enni, az is leviheti állítólag, bár nekem még nem sikerült. Sok fül-orr-gégész kiveteti mandulakő miatt is, ha rendszeresen van, mert szájszagot okoz, de amúgy más tünetet nem produkál.
2015. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valószínú mandulakö,fülpálcikával sikerült kipiszkálni egy nagy darabot.Kicsit pihenek és megpróbálom újra.Most még köhécselek,folyik a nyálam.Olyan undorító a torkomban kotorászni!
2015. aug. 11. 14:56
 10/11 szamo77db ***** válasza:
Jó volna, ha megmutatnád egy gégésznek.
2015. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!