Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS Valami használ reflux ellen?

SOS Valami használ reflux ellen?

Figyelt kérdés
4 éve kapar és mar a torkom minden nap. minden percben. már szedtem savlekötöket nem használtak most jelenleg pantacidot szedek, de mintha nem is szedném, ha lefekszek a kaja is feljön. az előbb felülést csináltam és feljött egy kis keserü valami. a doki szerint epés reflux, adott is rá cerucal- de nem tudom szedni mert álmos leszek tőle nagyon. mit csináljak? már bőgök mert elegem van, 4 éve ez megy és egyre rosszabb lett, egészen a garatomon lent érzek valamit mintha kikezdte volna valami de gégészek nem látnak semmit, és minden irritálja már a torkom. annyira félek h rákos leszek mert szétmarja a sav. és nem használ rá semmi, már salvus vizet is ittam, papaya koncentrátumot is probáltam, az aloe verát is. 22/L

2015. aug. 11. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Controloc tabletta használt úgy 3-4 hónap szedés után és szigorú diéta, semmi csípős, zsíros, túl fűszeres ételek, semmi édesség, kávé, cigi, alkoholos italok, szénsavas italok. Citromot, paradicsomot sem bírtam.


Ajánlott a gyakori, kis étkezés, intenzív napi testmozgás, probiotikum.

2015. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor az én gyomrom ég és nem akarok gyógyszert vagy savlekötőt enni ,,,akkor nyers krumplit rágok. attól szinte azonnal elmúlik. Vagy gyógyszertárban vett szódabikarbónát ..egy késhegynyit vízben oldva. Na meg háztartási kekszet rágicsálok.
2016. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs még az előbbihez a prantoprazol tabletta is használ. Reggel éhgyomorra és aztán egy óra múlva lehet enni bármit.
2016. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!