Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiú vagyok és a jobb mellbimbó...

Fiú vagyok és a jobb mellbimbóm nagyon fáj. Meg van keményedve és piros. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Ha a ruha hozzáér már az is fáj nagyon. Ma reggel kicsit vérzett is. Egyre jobban fáj és feszül is. Mitől lehet ez? 28/F vagyok.

2015. aug. 12. 09:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban csak a hegye fáj, nem az egész mellbimbóm, de az viszont nagyon. Rendkívül rossz érzés, még nem volt ilyen nálam soha.
2015. aug. 12. 09:55
 2/8 anonim válasza:

Ha jobb melbimbód nagyobb mint a bal akkor lehet novőgőrcs.Nekem most volt ilyen(13 éves vagyok) az akkor 3 napon belűl elmúlik.


De ha nem enyhül 3nap után nézesd meg dokival

2015. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyobb, egyforma méretű mindkettő.
2015. aug. 12. 10:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Még valami ötlet esetleg? Most is nagyon fáj, alig tudok fürdeni miatta.
2015. aug. 12. 13:27
 5/8 anonim válasza:
Probáld ki a kamilla teát. Az sok mindere jó én is szoktam használni ha nagyon fáj. Áztass be egy kis vatta pamacsot és tedd rá! De szerintem jobban jársz ha dokihoz ha vérzik!
2015. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
*mindenre, dokihoz mész
2015. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csomót nem érzel? gyulladás is lehet, mivel az emlő egy mirigy, ami begyulladhat, vagy az ott lévő kötőszövet is begyulladhat
2015. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én 2 dologra tippelek

1., a póló kidörzsölte a nagy melegben, beizzadt stb

2., valami bőrbetegség (ekcéma, gombásodás..), ami felrepedt

2015. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!