Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ibs betegek Duspatalin gyógysz...

Ibs betegek Duspatalin gyógyszeről vélemények?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én használtam, bár nekem idegi alapon volt/van gyomor gondom. Szóval nekem nem segíthetett, azonban érezhető volt a hatása, szóval neked beválhat. :D
2015. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt írta a dr nő a kórházban aki tükrözött mind két tükrözésen átestem.
2015. aug. 12. 16:59
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Ez az irritábilis bél szindróma nem egy megalapozott betegség. Arra értik ezt a diagnózist, hogy nem tudják mi a tünetek valódi oka.

Olvastam már, hogy a túlzott antibiotikumtól gombák szaporodnak el a belekben. No ha a gombát a réz pusztítja, akkor miért írhat az orvos görcsoldót? Számtalan ehhez hasonló kérdés felvetült már bennem.

2015. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs előtte áttestem egy bélfertőzésen és olvastam azt követően újul ki amikor tükrözték a vastagbelem nem találtak semmit csak úgy fájt hogy nagyon pedig begyuladva sincs.
2015. aug. 12. 18:17
 5/15 Napsugar11 ***** válasza:
Van egy 70 eves ismerosom, o szed valamilyen kapszulat, ami nem gyogyszer es napok alatt elmultak a fajdalmai. Privatban megirom mi az, ha erdekel. Azota is teljesen tunetmentes es mar tud enni olyan kajakat amiket evek ota nem tudott.
2015. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha internetes akkor nem érdekel
2015. aug. 13. 15:16
 7/15 Napsugar11 ***** válasza:

[link]


Ha esetleg kételkednél bennem. Így el tudod dönteni, hogy szeretnéd-e kérni a segítségemet, vagy sem...

2015. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Nagyfater ***** válasza:

A Duspatalin csak egyes tünetek esetén LEHET hatásos: görcsös fájdalomnál, erős puffadásnál. Sajnos az Ibs-nek nagyon sok tünete lehet; a leggyakoribb az étkezés utáni azonnali hasmenés, a gyakori székelési inger és az attól való félelem, különösen akkor, ha nincs a közelben a vécé. Ezeken nem segít a Duspatalin.


Az Ibs-re nincs általános gyógyszer; aki ilyet hirdet, az félrevezeti a betegeket. A tüneteket is legfeljebb csak enyhíteni lehet, de a tapasztalatok szerint azt sem sok sikerrel. A gyógymód kizárólag a stresszmentes, nyugodt élet sok pihenéssel, házi koszttal, ami sajnos a szerencsésebb nyugdíjasokon kívül keveseknek adatik meg....

2015. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyfater a Duspatalin csak egy görcsoldó ezt nem hirdetik korházba irták fel nekem de az igaz ez édes kevés az ibsre!

A másik legyek nyugodt a melohelyemen ez kevésbé sikerűl ilyen a mai világ.

2015. aug. 14. 20:38
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom Nagyfaterhoz véleményben!Nincs általános gyógyszer az IBS-re. kb. 20 éve küzdök vele, és valóban: a stressz mindig előhozza a panaszokat.A táplálkozás is fontos, de a stressz az, ami igazán kihat rá. Ezt pedig a mai világban elkerülni nemigazán lehet.
2015. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!