Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aggódnom kéne vagy csak semmiség?

Aggódnom kéne vagy csak semmiség?

Figyelt kérdés

Már két napja kezdődött. Este volt,fél 10-10 körül, először nagyon fájt a fejem, majd egyszer csak azt vettem észre, hogy nehezebben kapok levegőt. Nem volt vészes de egy kicsit nyugtalanító volt, a fejfájás egy idő után elmúlt de a légzési probléma nem, csak hajnali 3 körül. Napközben nem nagyon jött elő, vagy legalábbis nem vettem észre, aztán este, már majdnem 11 volt, mikor elkezdett fájni a lábam, meg fázott is, ezért felvettem egy zoknit, de nemigen használt, egy kicsit zsibbadt is a lábam. Majd megint elő jött a nehezebb légzés. Utána a kezem kezdett el zsibbadni és fájni, de csak a jobb. Fél kettőkor feküdtem le aludni. Reggelre elmúlt minden. De most a jobb kezem elkezdett fájni, nem zsibbad csak fáj, de a lábam az zsibbad, a jobb még fáj is de most nem a bokám, mint tegnap este, hanem a combom.

Orvoshoz nem szívesen fordulnék csak ha nagyon muszáj. Aggódnom kéne? Vagy csak semmiség, mondjuk a meleg miatt?



2015. aug. 13. 18:46
 1/1 mi a fene ***** válasza:
Orvos !
2015. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!