Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a combomon és a...

Mi lehet ez a combomon és a karomon? (lent)

Figyelt kérdés

Kiütéshez hasonlo izek vannak a karomon meg a combomon...:( nem is tudom h tudnam leirni ezt normalisan, de ilyen kis picike "dudorok" hat igazabol tenyleg inkabb kiutes, es a "teteje" meg piros. Nem viszketnek semmi gond nincs veluk, azt leszamitva h csunya, es neha egy-egy kiutes ugy nez ki mint egy pattanas (feher a teteje) azt olyankor kiszoktam nyomni... De ezek a pattanashoz hasonlo izek csak a combomon vannak, a karomon nem(ott csak sima kiutesek).

Voltam mar borgyogyasznal, aki felirt ra egy nyugtato kremet, de semmit nem hatott, mit csinaljak?:(



2015. aug. 14. 02:32
 1/2 anonim válasza:
Lehet,hogy ekcéma?
2015. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az biztos nem, mert azt a borgyogyasz felismerné, erre meg azt mondta h nem tudja miez neki is van a karjan, de nem tudja. Amugy 15 eves lany vagyok.
2015. aug. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!