Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Ma reggel kezdődött, hogy vékonyabb volt a székletem mint a megszokott. Ez körülbelül 2x volt utánna már valamivel vastagabb volt azután pedig ilyen vizes állagú de az gondolom azért volt, mert szinte egymás után mentem WC-re, és nem volt bennem annyi tápanyag.. Egy kicsit mintha étvágytalan lennék, de egyéb panaszaim szerencsére nincsenek.. Ma körülbelül 4-5x voltam WC-n, és átlagban 1-2x szoktam. Meg vagyok ijedve, hogy ez mitől lehet..

15/F


2015. aug. 16. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle oka lehet, stressz, vagy irritális bélszindróma is akár. De augusztus van, Szűz Mária és az enterococcusok hónapja. Ilyenkor bármiféle kellemetlen bélfertőzés megjelenhet.

Ha holnapra se múlik, vagy belázasodnál, fordulj orvoshoz.

2015. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!