Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem megy a kakálás mit tegyek?

Nem megy a kakálás mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudom ki nyomni probálom de nem is tudom mert úgy érzem hogy egyszerűen nincs mivel ..probálom de semmit nem érzek .. csak pár bogyó jön ki . a doktor írt fel hashajtót de az se használ .

2015. aug. 18. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beöntés, zuhanycsővel.
2015. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hány napja kakáltál rendesen utoljára?

Attól függ milyen ételeket eszel. Ha tartalmasakat, akkor ki kéne jönnie, de ha csak ilyen táplálékszegény ételeket, akkor nem csoda!

2015. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hú ez nagyon kellemetlen.

Én egyszer egy hétig nem tudtam sz.arni, pedig folyamatosan azt hittem, végre sikerül.

Kínszenvedés volt, és szerencsére, mielőtt orvoshoz mentem volna, egy ápolónő ismerősöm adott beöntést, és sikerült :)

Ritkán örültem annyira, mint akkor.

2015. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A beöntés használ ilyenkor, de semmiképp sem a zuhanycsővel. Ha életedben nem csináltad még, ne próbáld ki otthon, inkább menj el holnap a körzetbe, ha addig kibírod.
2015. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2015. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg székletrögöd van. Mögötte már akár hasmenés is lehet, de a beszáradt dugót nem tudod kipréselni magadból. EZt fel kell lazítani egy beöntéssel. Ha ez elmarad, a hasmenés fogja felülről kilazítani, rosszabb esetben bélcsavarodást is kaphatsz.


SZóval, ha nem javul a helyzet, menj vissza az orvoshoz. Itt már nem segít a hashajtó és sok folyadék bevitele.

Én már szinte vért izzadtam, és úgysem ment, pedig minden házi praktikát bevetettem :(


(A #3 én voltam, a #2 nem, csak azonos a %-unk).

2015. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs glicerines kúp otthon?
2015. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
minden nap jön ki de csak pár bogyó és az is inkább hígabb állagú már. 8.nap volt a mai
2015. aug. 18. 23:04
 9/12 anonim ***** válasza:

"s inkább hígabb állagú már."

Ezt mondtam, a széklet dugó mögött ott a hasmenés.


Vagy magad kikinlódod, vagy mész vissza a dokihoz.

Jön lassan a hosszú hétvége, menj be egy kórházba, és kapsz egy laza beöntést, problem solved.

2015. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

nekem,ha ilyen gondom volt mindig valami hígatettem,kevesebb szilárdat és több főzelék,leves,joghurt! Fontos hogy ne egyél szorulást okozó gyümölcsöket pl: Szilva,szőlő,cseresznye.

Próbálj meg sok tejes kaját enni,ami lehetőleg híg , nekem ezektől mindig megy a hasam.

Viszont arról se feledkezz meg,hogy sok folyadékot kell inni, nem üdítőket hanem csapvizet vagy rostos üdítőt azt lehet.

2015. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!