Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a fejem jobb oldala...

Miért fáj a fejem jobb oldala (fül feletti rész), ha nyomó erőt gyakorlok rá?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem észre véletlenül ahogy megnyomtam a fejtetőmet, a fejem jobb oldali részén fájdalom keletkezik. Nem mondanám nagy fájdalomnak, de most már lassan 1 hete hogy nem akar elmúlni. A fájdalom akkor is jelentkezik, ha fejemet balra bólintom, igaz ekkor alig észre vehető a fájdalom. Lehetséges hogy a háttérben a nyak nem megfelelő tartása áll?

2015. aug. 22. 02:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, de ott van egy csont csecsnyúlvány gyulladás, mastoiditis, ami ha begyullad eléggé fáj, főleg nyomásra, meg fejfordításra.


[link]


[link]

2015. aug. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de szerintem nekem nem ez miatt fáj fejem jobb oldala, mivel se gennyesedés sincs se pedig nem fáj a csecsnyúlványom. Viszont olvastam egy fejfájdalmi betegséget ami az én esetemben illik a tüneteimre. A betegség neve, ha jól tudom nervus occipitalis major(nagy tarkóideg ). Lehetséges hogy valóban ez lehet az én fejfájásom oka? Ha igen, akkor mit tegyek? Várjak vele még egy kicsit, hát ha abba marad a fájdalom?

Találtam linkeket, azokat csatolom.


[link]


[link]

2015. aug. 22. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!