Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kellene orvoshoz forduljak?

Kellene orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban fordul elő, hogy úgy ébredek, hogy reggelre fáj a hasam ami idővel egyre elviselhetetlenebbé válik illetve érzem, hogy a vakbelem feszül, viszont általában ez másnapra elmúlik. Ilyenkor elég erőteljesen is le vagyok gyengülve. Attól félek, hogy vakbélgyulladás, mivel a vakbélműtéttől eszméletlen módon félek és most még jobban meg vagyok ijedve, hogy olvasgattam vakbélgyulladás után. Vakbélgyulladás esetén lehetséges az, hogy a fájdalom másnapra vagy azutáni napra elmúlik?

2015. aug. 23. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy, szenvedj csak és várd meg, míg komolyabb bajod lesz... Idióta.
2015. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak 1 napot max 2-t kell túléljek és utána elmúlik nekem meg megér annyit várni, hogy ne legyen az, hogy feleslegesen betoljanak a műtőasztalra.
2015. aug. 23. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Feleslsen nem fognak betolni a mutoasztalra, az orvos nem hentes, hanem ert a dolgahoz.
2015. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már egyszer majdnem megműtöttek és ha nem szimulálom hogy teljesen jól vagyok, akkor meg is műtöttek volna. Éppencsak bekerültem a kórházba már rögtön azzal kezdték, hogy holnapra vakbélműtétet terveznek. Ezek után nekem ne mondja senki, hogy az orvos nem hentes.
2015. aug. 23. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!