Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segitetek! 19eves lany vagyok....

Segitetek! 19eves lany vagyok. A napokban bal mellkasom elkezdett fajni. Elotte volt virusos fertozesem es kis panikbetegseggel jart egyutt. Nagyon felek hogy valami komolyabb bajom van. Lehet behalucinalom de mitha terjedne a karomra. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 22:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet nagyon rá vagy feszülve és beképzeled próbálj meg valami nyugi tablettát bevenni és ha megnyugszol lehet elmúlik az ideg/idegesség bármire képes
2015. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom igyekszem. Csak mar 2napja tart es aggodom hogy a szivemmel lehet valami es ezen kattog az agyam. Ha nem figyelek ra nem erzem. Szivinfarktusom nem lehet ugye?
2015. aug. 29. 22:42
 3/11 anonim válasza:
Szerintem minél előbb fordjul az orvoshoz és ezt beszéld meg vele hogy mi a baj és lehet elküld kardiológiára és akkor meg tudják mondani hogy van e valami probléma a sziveddel de ha nincs akkor meg pszichológushoz kell elmenni és az ad megfelelő nyugtatót
2015. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hetfon megyek dokihoz csak addig is meg jobban raparazom. Felek a szivinfarktustol pedig nem dohanyzom,iszom alkoholt, szoktam sportolni stb.
2015. aug. 29. 23:12
 5/11 anonim válasza:
Próbálj megnyugodni én is ilyen vagyok hogyha valamire ráparázok nagyon akkor tényleg úgy érzem és lehet nálad is ez a probléma valami nyugi tablettát vegyél be ha van vagy tegyél egy sétát a levegőn lassan szívd a levegőt ameddig csak tudod és lassan is fújd ki hátha valamit segít egy próbát megér
2015. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neked is volt hasonlo tuneted?
2015. aug. 29. 23:22
 7/11 anonim válasza:
Igen sajnos de én ha sikerült megnyugodnom utána egyből el is múlt
2015. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jart valami tunettel egyutt? Pl hanyinger
2015. aug. 29. 23:30
 9/11 anonim válasza:
Igen járt ilyen "idegi hányingerrel" de persze hányni nem hánytam még mondjuk mostanában is ha ideges vagyok ez előjön
2015. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Irhatok privatban neked? :)
2015. aug. 29. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!