Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem értem mi a baj, ötletek?...

Nem értem mi a baj, ötletek? Orvoshoz holnap után tudok menni, addig szeretnék ötleteket gyűjteni. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval 5 hete szültem sürgősségi császárral meg az ikreimet.Augusztus 20.-án begörcsölt a gyomromnál és mentünk a sürgősségire,viszont ott azt mondták van egy 4mm-es epekövem,plusz gyomorfekélygyanú.Azt mondták valószínű epegörcs,menjek kivizsgálásra.Mentem volna de az 5 hetes babáimra senki nem tudott vigyázni,párom most tudott szabadságot kivenni ezért megyek kedden már.A kérdésem a következő lenne tegnap megint ugyanaz a fájdalom,ugyanúgy 9 órán keresztül,ugyanúgy 3 nospa és 3 advil után múlt el egyik pillanatról a másikra,mintha soha nem is fájt volna.Viszont csokis nápolyit ettem,azt amit már előtte is és akkor nem is ilyen keveset és mégse volt görcs.Olyan van hogy egyszer van egy ételtől egyszer nem? Illetve azt tudom közvetlen kaja után jelentkezik,de akkor amit reggel ettem az délután 3kor nem okozhat görcsöt ugye?Vajon tényleg az epekő okozza a görcsöket,vagy ez császár utáni szövődmény? (hozzá teszem elállt a vérzésem,viszont a görcs után élénk piros nagy mennyiségű vér folyik azóta is.Lehet a kettőnek köze egymáshoz?)



Bocsánat,hosszú lett de ideges vagyok,nem bírom szoptatni a két picit,el fog apadni a tejem.:(


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2015. aug. 31. 01:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A görcsöket okozhatja epekő. A vérzéshez is lehet köze, de ha elapad a tej, a menses is megjöhet 5 hét után. Szóval jó lenne egy nőgyógyászati és egy belgyógyászati kivizsgálás esetleg sebésszel konzultálva.
2015. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!