Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bipoláris zavar?

Bipoláris zavar?

Figyelt kérdés

Egyik percben vidám vagyok másikban elünt a lehangoltság, ami gyakran az egész napom hangulatára rányomja a bélyegét.Estlennek, határozatlannak érzem magam.

Van olyan nap, hogy előjön hangulatváltozás, de van olyan, hogy napokig kimarad.

Nem vagyok depressziós, nem foglalkoztat a halál gondolata, esténként jól alszom az étvágyam sem változot..


2015. aug. 31. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A bipolári zavar azért ennél komolyabb tünetekkel jár. Ez szimpla hangulat-ingadozás.
2015. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most kicsit megnyugodtam.Ha szimpla hangulatingadozás akkor mit lehet tenni ellene?
2015. aug. 31. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Kamaszkorban és menopauzában hormonális változások okozhatják, ezen szinte mindenki átesik. Mivel alvás-és étvágyzavarod nincs, nem tartom szükségesnek, hogy bármivel is kezelni próbáld. ha tizenéves vagy, ez valószínűleg el fog múlni idővel. Akkor érdemes foglalkozni vele, ha állandósul és rosszabbodik a hangulatzavar.
2015. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, 16/L vagyok.
2015. aug. 31. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!