Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Műtét utáni kemény pont?

Műtét utáni kemény pont?

Figyelt kérdés
Volt egy kelés/furunkulus a jobb combom belső részén. 1 hét fájdalom után házi orvos, onnan sebészet, lidokain és szike :) Vágás után tampon a sebbe kötés, majd 4-szer tamponcsere kötés... Ennek pont egy hete a seb szépen gyógyul, már megy a vezetés is nem fáj, beforrt. A gondom, hogy a seb körül maradt egy kb 2cm-er átmérőjű kemény dudor, de nincs megdagadva, begyuladva, nem piros... Ez normális egy ilyen műtét után? Maga a kelés kb 5cm-er átmérőjű kitüremkedés volt.

2015. aug. 31. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen műtétem volt igaz, hanem vakbél 10en pár éve, de nekem még mindig kemény ha megnyomom, nem teljesen, de csak a hegnél. Gondolom hegszövet alakul ki ilyenkor.
2015. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is van hasonlóm, csak a végbélnyílásom felett pár centivel alakult ki egy tályog. és pont a vágás helye kicsit keményebb. különösebb problémám szerencsére nincs vele.
2015. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!