Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A kihúzott fogam helyén, mért...

A kihúzott fogam helyén, mért van valami fehér kemény pont, illetve egy nagyon kemény pattanás szerűség (először azt hittem hogy egy fog darab)? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nem is a kihúzott fogam helyén van, hanem belülről, érzem hogy egy nagy vágás van ott, mert amikor húzták a fogam, akkor nem egyben jött ki, hanem darabokban, és ott fúrták, faragták, fúróval húzták, már ennek több mint egy fél éve, már teljesen begyógyult, de a vágás helyén érek egy hosszabb kemény vágási vonalat, de nagyon kemény, a nyelvemmel nem érzem, csak ha ujjal nyúlok oda, azért szoktam ujjal oda nyúlni, mert mindig kiszokott ott nőni, egy fehér pont (amit érzek nyelvemmel, és idegesít), ami szintén nagyon kemény, de azt ha piszkálom, és kaparom akkor kifakad vagy mi, de nem tapasztalok se milyen váladékot hogy folyna, vagy a köpetben látszana, vagy ízre, csak egyszerűen eltűnik! Vagyis le megy, aztán egy két napi semmi, és újra ki nő, de mindig ugyan akkorára, próbáltam hagyni 1 hónapot is, sőt többet, de nem múlik el magától, mi lehet az? Menjek el vele fogorvoshoz? Vagy ne vegyem figyelembe, és hagyjam, végül is nem is idegesít, csak érdekel hogy mi lehet az, mert még ilyenről nem is hallottam!

2013. jún. 22. 19:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!