Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögéssel ti elmennétek...

Köhögéssel ti elmennétek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Szombat óta meg vagyok fázva, az orrom folyamatosan be van dugulva, fáj a fejem. Tegnap óta állandóan köhögök, a köhögés sokszor hurutos, de van, hogy száraz. Éjjel semmit nem aludtam, mert egész éjjel csak köhögtem, és a köhögésem azóta sem csökkent.

Ezzel szerintetek érdemes elmenni orvoshoz?

Asztmás is vagyok, így az még jobban rásegít a köhögésre... :(



2015. szept. 8. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy mennék ez nem kérdés,
2015. szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, elmennék. Nehogy valami szövődménye legyen. Főleg így, hogy asztmás is vagy.
2015. szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha Asztmás vagy akkor inkább menj el orvoshoz mert ehhez más fajta gyógyszer kellhet mint a vény nélkül kaphatóak szerintem.


Én is sokszor szoktam megfázni de nem járok minden piti ügy miatt dokihoz köhögés elleni gyógyszerek vannak itthon 3 nap alatt túl szoktam lenni rajta.

2015. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, de ha asztmás lennék biztos elmennék.
2015. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Megpróbálok akkor elmenni, csak az a baj, hogy a háziorvosom eddig akárhányszor mentem hozzá betegség miatt, sosem vizsgált meg, maximum megnézte a torkom, és ennyi...

2015. szept. 8. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!