Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kimerültség, szédülés, rossz...

Kimerültség, szédülés, rossz közérzet. Mi okozhatja ezeket?

Figyelt kérdés
Ma tapasztaltam ezt hogy fáradtabb, kimerültebb vagyok az átlagosnál. Délután volt egy lift szerű szédülésem, ami után eléggé bepánikoltam, és egész nap nagyon feszült voltam. Így estére meg teljesen kimerültnek érzem magam, nagyon régen volt már ilyen. Az elmúlt hetekben durván stresszes, ideges vagyok és lehangolt, szorongok, félek is sokszor, fáradékonyabb vagyok, de ennyire? Nagyon furcsállom ezt most, de lehet hogy most jött ki a szervezetemen a sok stressz? Vagy egyéb ok esetleg és megoldás? 23L
2015. szept. 8. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanigy kezdődött tavaly.. először azt hittem vashiány. Elmentem laborba, rendben volt minden. Beletorodtem.. 2 hónap múlva a magnézium hianyom szivritmuszavart okozott, magnézium infúzió viszont megoldott minden gondomat.


Próbáld ki a magnosolv granulatumot.. akár napi 2 tasakkal is egy hétig, utána már csak napi 1.


Viszont kérj egy verveteles beutalót is mert vashiány is lehet, vagy pajzsmirigy, a kimerültség ugyanúgy okozhat ilyet aminek ilyen előzményei is lehetnek.

2015. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A stressz is tud ilyen tüneteket okozni. Létezik trauma utáni stressz. Nekem is mindég utólag jönnek ki a tünetek. Igyál citromfű teából napi 3 bögrényit, és szed Aloevera gélt, magnéziumot. Laborleletet azért csináltass!
2015. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!