Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ez nem szájrák? Nagyon...

Ugye ez nem szájrák? Nagyon félek! (többi lent) 19/l

Figyelt kérdés

Vasárnap már több napja fájt az egész nyelvem (azt hittem,megégettem valami forró itallal,de gyanús volt hogy nem múlik el) ,és fogmosáskor jobban megnéztem,és hátul a szám oldalán több fehér foltot is láttam. Ilyen volt már régebben,gondoltam hogy afta,erre phlogosolt használok mert attól elmúlt hamar régen is,viszont fura mert most nem fájt ott,pedig szokott ha ilyen alakul ki néha..DE a nyelvem oldala,meg felső része nagyon fájt,ilyen égető érzés volt pl.melegebb italt inni.

4 napja kamillateával,meg ezzel a phlogosollal öblögetek meg ecsetelem,a fehér foltok már alig látszanak meg a nyelvem is jobb,viszont a szájpadlásomon meg vannak pirosas foltok,amik nem érzékenyek egyáltalán.

Mi lehet ez szerintetek? Nagyon aggódom,elkövettem a hibát hogy neten utána néztem és most megijedtem :(



2015. szept. 9. 23:31
 1/6 anonim válasza:
Gombás fertőzés lehet inkább. Corsodyllal vagy Curasept 0.12% szájöblögetővel öblögess naponta 2x fogmosás után. Max 2 hétig.
2015. szept. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen szájfertőzés lehet, menj el a háziorvoshoz, vagy fogorvosodhoz és majd kapsz rá valamit.
2015. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eléggé ellenálló vagyok mindenre, de olykor nekem is jön pár ilyen pötty, fehérség! Tömény szájvizes öblögetést javaslok, hogy érezd a szer marja a foltjaidat. Nekem ettől hamar elmúlik, de van hogy 1 hét is kell! (könnyen visszafertőződik) Ha félsz jobb ha rögtön orvoshoz mész!

Mint hogy itt hozzám hasonló botcsinálta kuruzslóktól kérsz tanácsot! :-)

2015. szept. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Glycerinum boraxatum nézd meg ezt-
2015. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Valószínűleg valami gombás fertőzés, esetleg afta, vagy gyulladás, de KÖNYÖRGÖM, NE IDE ÍRJ ILYET KÉRDÉST, hanem emeld fel a segged és menj el orvoshoz.


Nem fog senki sem kinevetni, ne félj ettől, MENJ EL, majd ő segít, megnéz, megvizsgál. Nem kerül pénzbe, ingyér' van, örülj neki ! Használd ki ! Az egészséged megér egy utat, nem?


23/f

2015. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Utolsó válaszoló: elmentem aztán orvoshoz,szerencsére nem az volt,el is múlt 1-2 hét alatt teljesen:)

2015. okt. 21. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!