Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SZÁJRÁK? Nem hiszem, hogy az...

SZÁJRÁK? Nem hiszem, hogy az lenne, de biztos, ami biztos megkérdezem.

Figyelt kérdés

Ma a fiam vett egy melegszendvicset és tesi óra előtt megette (ekkor azt érezte, hogy megégette a nyelvét). A tesi óra után hazajött és valami púpot mondott a szájpadlásán, amire nem mondja, hogy fájna.

Ez szerintetek szájrák? Elvigyem valamilyen kivizsgálásra?



2015. ápr. 24. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd,de valószínűbb,hogy forró volt a kaja,amit zabált.
2015. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha forró a szendvics, attól fel tud púposodni az ajka?
2015. ápr. 24. 14:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Most megnéztem neki a púpot. Piros egy kb. 0,5 mm átmérőjű és 0,8 mm-re púposodott ki.
2015. ápr. 24. 14:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs, 0,08mm-re púposodott ki
2015. ápr. 24. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:

remélem, a gyerekedet nem rémisztgeted a hülyeségeiddel.

felnőtt vagy. várj egy pár napot, ha a szendvics miatt volt, akkor eltűnik.

ha nem tűnik el, nézesd meg, de értsd meg, hogy az embereken rengeteg dudor nő, az én szájpadlásomon is van valami dudor, a nyakamon is van, a mellemben is van, és egytől egyig jóindulatúak. tehát nem kell rögtön szívbajt kapni, a gyereket meg pláne ne ijesztgesd.

ha ott marad a dudor, nézessétek meg, de ne halálra váltan.

2015. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pár napon belül nem múlik, akkor fogorvoshoz vidd el, lehet nem a forró kajától van, de nem hiszem, hogy szájrák lenne, lehet ott olyan pukli is, amit meg kell nyitni és kitisztítani, utána helyrejön.
2015. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pontosan a kajától van,meleg is volt,meg a melegszendvics ugye kemény,mert sült,igy az is megsérthette.Nekem is rendszeresen sérül igy az inyem,elsővel a szájpadlásomon volt,akkor elmentem fogorvoshoz,Ő mondta hogy egyértelmüen látszik hogy sérüléstől van.Azóta rendszeresen szoktam érezni itt ott,főleg popcorn és meleg szendvics evés után.1-2 nap és elmúlik.Vegyél rá ecsetelőt.
2015. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!