Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcüreggyulladást hogyan kell...

Arcüreggyulladást hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, de nem mondott újat.Amit felírt szedem,(antibiotikumos orrcsepp)de nem javulok.Az orrom folyamatosan be van dugulva, azután is hogy cseppentettem vele. Alig kapok levegőt. Hőemelkedésem van. Mit javasoltok, mit csináljak?

2015. szept. 12. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendszeres kamillás gőzölés, ágynyugalom, szalicilátok szedése. Ellenőrizni kell, hogy az orrcsepp összehúzza-e a nyálkahártyákat, hogy megfelelően szellőzzön az arcüreg és folyamatosan ki kell fújni a keletkező váladékot. Nagyon lassan javul.
2015. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem augmentin-t írt fel az orvos, miután egy hétig feleslegesen cataflamot szedtem. kamillás gőzölés is lerövidíti az időt.
2015. szept. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2015. szept. 13. 08:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Infralámpa és lehet másik orrcsepp kellene, ha továbbra is dugult, akkor menj vissza majd az orvoshoz.
2015. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!