Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden reggel fáj a torkom...

Minden reggel fáj a torkom már több mint egy hete, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
már több mint egy hete, minden nap amikor felkelek, nagyon fáj a torkom. napközben is , de akkor elviselhetőbb, és szoktam rá teát inni, ami mégjobban enyhíti. este is problémás szokott lenni a torkom, amikor próbálok elaludni, mintha valami réteg lenne a torkomon, amitől (vagy legalábbis lehet hogy attól) rettentően nagy hányingerem lesz. este zsályateával öblögetek, de az sem segít. már egész nap, beleérte az estét is, nagyon vastag ruhákban vagyok, napközben sál is van rajtam, de nem segít. mit tegyek?

2015. szept. 13. 09:16
 1/5 spectator ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, de szerintem beszereztél egy alapos mandulagyulladást. (Ha a garatod sárga, akkor valószínűleg gennyes is. A kezeléseid jók, de nem eléggé intenzívek. Sürgősen menj el egy orvoshoz!
2015. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Allergiától nem lehet? Most van a legdurvább szezon.
2015. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát tudtommal a darázscsípésen kívül nem vagyok semmire allergiás :/
2015. szept. 13. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz holnap, lehet begyuladt a torkod, de akár refluxtól is fájhat.
2015. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 13. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!