Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Állandó...

Mi lehet a bajom? Állandó reggeli rosszullét

Figyelt kérdés
Minden reggel, általában hétfőnként, rosszul vagyok, fáj a hasam, hányingerem van,megy a hasam és öklendezem. Voltam már vérvételen és H2 kilégzésen is, de ezek semmit nem értek, ugyan úgy tanácstalan vagyok. Tavaly kezdődött ez az egész, szeptember környékén ,az orvosok már elküldtek pszichológushoz is , de az se ért semmit,sőt az egész januárt kórházban töltöttem. Most elkezdtem szedni a B6 vitamint, hátha azzal jobb lesz. Valakinek esetleg hasonló tünetek és tudna segíteni?

2015. aug. 26. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez panik. Onmagaban a b6 semmit nem er, az agyat kell atprogramozni!
2015. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rossz közérzetet okozhatja egy ritkának mondott nyelőcső tasakból csepegő romlott étel. Hiába mész orvoshoz, ezt nem fogja diagnosztizálni senki. Mint írtad is, pszichológushoz irányítanak! Már 50 évet szenvedtem így mire rájöttem. Ha nem nyelek le egészben véletlenül egy savanyú cukorkát, - ami bekerült a nyelőcsőtasakba és ott oldódott el négy hét alatt- soha nem tudtam volna meg, hogy mitől olyan szaár a közérzetem
2015. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És még annyit mondanék, hogy ez az idő haladtával egyre több problémát fog okozni. Eleinte a reflux, amit szintén pszichés gyógyszerekkel kezelnek, majd végső stádiumban az egész csontváz fájni fog mint szuvas fog (lupusz). Idővel a fogaidtól is meg kell válnod egyesével, ami tovább ront a helyzeten. Meg még számtalan belső szervi elváltozás okoz majd tüneteket.
2015. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, minden hétfőn csöpög valami a nyelőcsőben, hát hogyne.

Ez biza szorongás. Péntek délután frankó ugye ?

2015. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, délutánonként semmi bajom nincs, mindig csak reggel jön elő.
2015. aug. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!