Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Porckorongsérv, ami mindkét...

Porckorongsérv, ami mindkét oldalról ideget nyom, feltétlenül csak műtéttel kezelhető?

Figyelt kérdés
Nincs kiszakadva, de nagyon fáj.Folyamatosan tornáztam, a fájdalom elmúlt. Egy éve tünetmentes voltam, de most augusztus közepével valami megváltozott. Minden nap fáj. Az MR-t megcsinálták. Kisebb lett a mindkét sérvem a tornától és nyújtástól, de ez a másik nyomja az ideggyököt. Nem értem, hogy eddig miért nem éreztem, mostmeg miért igen? Lehet csak lumbágó? Ülni nehezen meg, ha járkálok, megyek sima ügy,,,de ha ülök és ki kell kelni az ágyból, mindig szurkál. Az idegsebész szerint, függhetek denevérpadon akármennyit, meggyógyulni nem fog. És még babát sem szültem :( Szóval nem tudom, hogy megműtessem-e vagy még próbálkozzam. Félek, hogy a terhességnél a pluszt terhelést nem fogja bírni a beteg derekam.

#porckorongsérv #műtét. konzervatív
2015. szept. 14. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az idegsebész azt ajánlotta, akkor feltétlen menj, mert lehet már csak rosszabb lesz.
2015. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg érdemes lenne kipróbálnod a gyógynövény és természetes alapú porcépítőket a műtét előtt.Vannak akiknek segítettek.Jobbulást!
2015. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!