Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres köpet mire utalhat?

Véres köpet mire utalhat?

Figyelt kérdés
Olyan május óta fennálló dolog ez, véres foszlányok vannak a köpetemben. Voltam azóta 2x mellkasröntgenen ami negatív volt. A vérképem is teljesen negatív. Egyszer volt egy kis rosszullétem amikor mellkasi fájdalmaim voltak a szívem körül. Kardiológia azt mutatta ki hogy egy kis szívbillentyűeltérésem van. De semmi komoly. Akkor mégis mi magyarázhatja a véres szájízt és a sárgása színeződött vagy kicsit véres köpetet? Nyár elejétől, olyan szeptember végéig tüsszögök valami miatt. Lehet hogy allergia váltja ki az egészet?

2015. szept. 14. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
SAV lehet vagy a mandula!
2015. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Az orvosokat feladtad, és most ismeretleneket kérdezgetsz?
2015. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, még megpróbálkozok egy fülorrgégésznél, hátha mondd valami okosat, csak érdekelne más emberek véleménye, esetleg olyanoké akik tapasztaltak hasonlót.
2015. szept. 14. 17:12
 4/10 anonim ***** válasza:
fogínygyulladás? Nekem attól volt véres köpetem.
2015. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

het hogyyed vérzik, nincs begyulladva?

Orr-fül-gégészetre menj el, hátha ott a gond.

2015. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt akartam írni, hogy nem lehet, hogy a fogínyed vérzik?
2015. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A fogaim és az ínyem egészséges.
2015. szept. 14. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Én írtam a savat és a mandulát!

Én is hasonló cipőben járok mint te! Nekem is volt sárgás köpet minden reggel, akkor amíg nem tudtam kiköpni addig nagyon rossz volt. A torkomban ilyen csomó érzésem volt. Néha nekem is ilyen hajszálvékony véres cucc volt benn. Kivették a mandulám és megszűnt! Viszont még egy kicsit krákogok ami a savtól lehet és néha jön is fel egy kis fehér dzsuva, de semmi más problémám nincs!

El kéne mennem tükrözésre és akkor derülne ki minden! Tüsszögni én is tüsszögök!


Én ezekkel a tünetekkel fél évet jártam a gégészetre majd elmentem egy másik FOG dokihoz aki rögtön mondta, hogy a mandulám miatt van, de lehet hogy együtt van a savval!

2015. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hörgő vagy gyomortükrözés-re kéne menned?
2015. szept. 14. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:
gyomor, mert valószínűleg sav
2015. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!