Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyton jönnek ki az arcomon...

Folyton jönnek ki az arcomon pattanások, sok mindent kipróbáltam, de nem segített még semmi. Nagyon elegem van már belőle így 27 éves koromra. Nagyon el vagyok keseredve így önbizalmam sincs. Mit próbáljak még ki?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 03:43
 1/5 anonim válasza:
Vegyél sörélesztőt. Nem vicc, ez a neve, nekem bevált. Reggel este egy tabletta, úgy fogsz kinézni mint akit kicseréltek. :)
2015. szept. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom!Hátha hatásos lesz
2015. szept. 16. 07:28
 3/5 anonim válasza:
Na, működik?
2015. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,még mindig tele van az arcom,megyek kozmetológushoz jövőhéten,hátha tud valamit végre segíteni...
2015. szept. 26. 23:44
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom hol tartasz az ügyben, és látatlanban nehéz tanácsot adni, mert sok oka lehet, de ha komolyan acnés a bőröd azon pl. a lemosók, kenőcsök és a kozmetikus semmit nem fognak javítani. Mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz,pl. a Roaccutan nevű gyógyszer az esetek 90%-ában 3 hónap után csodát tesz.
2015. dec. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!