Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Peteéréskor normÁlis hogy...

Peteéréskor normÁlis hogy nagyon görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
Eddig még nem vettem volna észre hogy igy görcs9l a hasam mikor peteérésem van,Ma kezdődött.:/ de még a végbelem is g9rcsbe rándult. 22/L

2015. szept. 16. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy a petefészkedet érzed. Az biztosan nem normális, ha komoly fájdalmaid vannak peteéréskor, csak ha kicsit szurkál az oké, olyan sok nőnek van. Neked viszont lehet, hogy inkább vakbélgyulladásod van, szóval ha nem múlik el, akkor gyorsan nézesd meg inkább.
2015. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de viszont fel is vagyok fázva.1honapja voltam nőgyogyásznál akkor petefészek gyulladásom volt. Arra is gondoltam hogy lehet nem kezelték ki rendesen és akkor most ezmiatt vannak görcseim,Menstruacio előtt mindig görcsölök,de viszont peteéréskor nem szoktam.Most elmult,vettem be egy görcs oldot ...
2015. szept. 16. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem vakbélgyulladáskor mindig jobban fájt olyankor, a műtét óta nem. a helyedben megnézetném magam. Én két hónapig húztam vele, de sztem a többség azt nem birná ki, mert legtöbbször pár nap alatt perforálódik, nekem szerencsére nem perforálódott
2015. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondoltak már rá az orvosok,de voltam vizsgálaton és semmi gond a vagbelemmel.:) de viszont már hoapok ota a petefészek gyulladással küszködök.:/
2015. szept. 26. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!