Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet 14 évesen a...

Mi baja lehet 14 évesen a térdemnek?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdett el fájni a bal térdem, van amikor csak sántítva tudok járni. El kéne mennem ortopédiára?

2015. szept. 18. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
el, meg reumatológiára is
2015. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En 14 leszek meg a hónapban es lany vagyok.

Nekem tavalyi tanévben eszméletlenül fajt a bokám meg a térdem. A nyáron nagyon sokat javult, de ga elkezdtem terhelni akkor rogton elkezdett fájni a térdem is meg a bokám is. Mi elmentünk vele házi orvoshoz. O adott beutalót röntgenre mert ránézésre meg ahogy megnyomkodta teljesen normalisnak találta. Abrontgenvol kiderult hogy nincsen begyulladvabse. A háziorvos aut mondta pihentessem mé tul van terhelve. En mindig is sporttoltam. Mar az utobbi 4 evben verseny szerűen. A kemeny edzés tesi ora... Na szoval a térdem nyáron egesz jol helyre jott, de most hogy itt a suli megint rlkezdidott csak meg nem faj olyan elviselhetelenul. Azt javaslom háziorvos, gyógytornász, ortopédia, sportorvos... Mi is vegig fogjuk jarni az osszes lehetseges orvost. Ismerősöm mesélte neki az orvos azt állapította mé hogy nem megfelelően tartja s terdet esvettol faj. Tehat sok mindenről is fájhat. Tartás gyulladás... Remelem Segítettem es erted amit irtam.

2015. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!