Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a betegség?

Mi lehet ez a betegség?

Figyelt kérdés
Én egyszerű vírusos megbetegedésre tippelek. Na írom: Hányingerem van, és szédülök (elég intenzíven), és ha elmegyek a mosdóba hányni, és megpróbálom kierőszakolni a hányàst (magyarul lenyúlok a torkomon), akkor mindig megáll. Már szinte a "csúcson van" de nem jön ki. Próbáltam azt is, hogy ha már levegőt alig bírok venni (ha már "látja" a fényt a cucc) , akkor hirtelen lenyúlok, de így se jött ki semmi. Most akkor mi van? (14/f)

2015. szept. 20. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyomorrontás, vagy vírusos betegség.

Viszont mi a fenének akarsz hányni, ha nem kell? Az, hogy hányingered van, az nem jelenti azt, hogy kell is hányni. Szóval ne nyúlkálj le a torkodon.

Vegyél be B6 vitamint, vagy ha van otthon Dedalone tabletta, attól elmúlik a hányinger, pihenj és 2-3 nap múlva jobban leszel.

2015. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2-3 nap? :( Köszönöm a gyors választ. Azért nyúltam le a torkomon, mert ha hányok, mindig enyhül vagy eltűnik a rosszullét. (Látszik hogy tinédzser vagyok). Valószínűleg gyomorrontás lesz.
2015. szept. 20. 17:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy kis kiegészítés: Ez tart ~4 órája, és ma ettem rántott halat (2 fajtát és sültkrumplit). Ezek után máshova mentünk, és ettem chipset, pattogatott kukoricát, és vmilyen kekszfélét.) és ezek után lépett fel. De, a testvérem ezen a héten volt hányásos vírusban, (elvileg nem fertőzhetett meg, mert akkor jött haza, amikor már kigyógyult.) Szóval fogalmam sincs...
2015. szept. 20. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:

A kajával mindenképpen leterhelted a gyomrodat, szóval simán lehet gyomorrontás, de ha volt a családban olyan, akinek hányásos vírusa volt, akkor szerintem inkább az lesz a ludas. Mert elméletben nem fertőzött...gyakorlatban meg lehet, hogy pont igen.:)

Most mindenképpen csak könnyű dolgokat egyél, háztartási keksz, ropi, pirítós, aztán mehet a főtt krumpli, párolt rizs, szóval most az ilyen olajos, fűszeres dolgokat felejtsd el, sokat segíthet a probiotikum, ha van otthon (Normaflore, Lactív).

2015. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Össze-vissza ettél mindent, attól van hányingered, nem ártana egy kis koplalás, diéta.
2015. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!