Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilelsziám van, de csak...

Epilelsziám van, de csak kissebb tünetekkel. Ittam Martinit, es 30perc múlva bevettem az epilepsziás gyógyszerem. Lehet bajom? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 20:58
 1/3 szamo77db ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi lesz a vége, de azt jegyezd meg, hogy gyógyszerre soha ne igyál!
2015. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem volt gond, csak masnap kicsit rosszul erezten magam..:)
2015. szept. 22. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt a "kicsit rosszul-t" már "nagyon komoly" figyelmeztetésként kell felfognod !

( és nem később, hanem mielőbb! )

Nem létezik, hogy nincs se orvos, se a környezetedben élő ismerős, aki óva intett

volna ettől a felelőtlen gondolkodásmódtól. Ha elfogadsz egy "gyakorló" epilepsziástól

néhány intő szót, az már biztató jel arra, hogy magad is tudsz tenni egészséged őrzéséért

Értsd: a problémád nem egy egyszerű megfázás, egy lábficam, amiből 2-3 hét után "meggyógyulsz"!

Gondolom / remélem, nem későn tetted fel ezt a kérdést : alkoholista nem vagy.

( Feltételezem, hogy is nem akarsz azzá lenni soha.)

Ám azt sem tartom lehetetlennek, hogy egykor pld. "teljes értékű" felnőtté, akár egészséges

gyermekeid édesapjává is szeretné válni. De lásd : nem csak a te dilemmád volt eddig az,

amire itt rákérdeztél.


Küldök neked néhány "privi" választ levélben: ha azok csupán arra késztetnek,

hogy elgondolkoztassanak, mérlegelésre bírjanak, már nem voltam itt hiába!

További szép napot! Alkoholmenteset. :)

2015. okt. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!