Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tesznek az orvosok...

Miért nem tesznek az orvosok semmit?

Figyelt kérdés
Nagyapám az egyik nap erős gyomorfájásra panaszkodott. Délután bevittük ügyeletre és vakbélre panaszkodtak. Még aznap este meg is műtötték. Megkerestük az orvost és azt mondta, hogy perforálódott a vakbél és össze sem tudta varrni,mert nem találta meg a lyukat rajta, meg mellette van egy nagy tályog vagy cisztaszerű valami. És sok vizsgálat meg kezelés vár rá azt mondta a doki. 3 és fél napja műtötték azóta semmit nem ehet és nem ihat. Ma kapott már 1 pohár teát,de az is majdnem visszajött neki. WC-re is kellet volna mennie,de mire felült elmúlt róla azt sem tudott. Mondja,hogy nincs jól nem érzi jól magát, de 3 napja semmit sem csinálnak vele,nem volt semmi vizsgálat még csak fekszik meg picit kiültetik. Semmi mást nem mondtak. Miért nem csinálnak vele valamit ? Mégis mire várnak ? Túlélheti ezt ?
2015. szept. 22. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy még mindig nem történt semmi :( a székelés nekem sem ment anno, csak kellett de nem birtam. Lehet, h várnak vele, hogy hátha lentebb megy a gyulladás, de lehet, hogy csak pénzt akarnak
2015. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
infúziót kap állandóan,de semmi vizsgálat semmi. Szerintem is pénzre megy minden,pedig azzal kezdtük hogy a borítékot az orvos kezébe nyomtuk műtét után. Nem értem mire várnak. Lehetséges,hogy újra meg fogják műteni ? Vagy mennyi idő még egy ilyenből fel lehet gyógyulni ? Hónapok ? Évek ?
2015. szept. 22. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit csináljanak vele? Megműtötték, most lábadozik. Pár nap múlva jobban lesz. Túl fogja élni, de idő kell. Írtad, még sok kezelés vár rá.

Jobbulást kívánok neki, és nektek is türelmet.

2015. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit vizsgáljanak rajta? Perforálódott vakbele volt amit kezeltek és most benttartják. Kapja az infúziót, a gyógyszereket, kezelik, hogy ne kapjon szepszist.

Mellesleg perforálódott vakbél után még jó, hogy nem érzi jól magát. Eleve idős. Egy perforálódott vakbél után még a gyerekek is hónapokig lábadoznak.

Nem kéne folyamatosan az orvosokat szidni, mikor fogalmad sincs róla, mik a dolgok menete...

2015. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami oka biztosan van, hogy várnak, beszéljetek az orvossal, csak elmagyarázza, hogy mit fognak tenni.
2015. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mit csináljanak vele mentsék meg. Viszgálják,hogyan tudnának minél többet megtenni érte. Értem persze amit mondasz,csak aggódunk miatta, mert egyik pillanatról a másikra jött és tényleg nagyon rosszul néz ki és mondja,hogy nagyon nincs jól. 80 éves ezért is nagyon aggódunk. Hogy túl fogja élni.
2015. szept. 22. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!