Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vérömleny van az újszülött...

Vérömleny van az újszülött babám fején. Volt hasonló tapasztalat? Mit tesznek vele az orvosok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk,(most lehet rosszúl írom)Kefál hematoma volt a kis buksián,szerintem ez a vérömlény,mert piros dudor volt,puha,elég nagy!Nem csináltak semmi,visszahúzódott magától!
2009. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol van neki? Az én lányomnak a tarkóján volt egy nagyobb folt és a szeme között és a szemhélyán 2 kicsi. A kicsik olyan 10 hósan elhalványodtak, de ha nagyon sírt még egy ideig kipirosodtak. A tarkóján lévő még megvan, de a haja miatt nem látszik, úgyhogy senkit nem zavar. Ha olyan a vérömleny ,hogy problémát okoz,akkor lehet leszívják. De a legtöbb felszívódik magától.
2009. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 hós fiamnak a homloka jobb felén kb. 2 x 4 cm-es , neki is ha sír vagy erőlködik akkor lilás-piros, jobban látszik, néhányan megijednek ha látják én már megszoktam, születése óta sokat halványodott, később biztos eltűnik.
2009. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiamnak is fején volt, elég nagy. Semmit nem csináltak, elmúlik.Most lesz 1 éves, szinte észrevehetelen, csak én látom ha nagyon akarom mert tudom hol van:)De ahogy nő a feje, alig fog látszani.Pedig óriási volt a kis csúcsfejnek:)
2009. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is fejtetőn van és azt mondták a Heim Pál-ban,hogy 3 éves koráig fel fog szívódni.(1 éves babóm)
2009. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!