Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stresszelek a vérnyomásom...

Stresszelek a vérnyomásom miatt, mit tudok csinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Februárban felment 185/120ra a vérnyomásom, úgy, hogy elötte 2 napig bulizni voltam, és pont menni akartam megint mielött rosszul lettem. Azóta volt kétszer ilyen vérnyomás kiugrásom, akkor is ilyen izgulós nagyobb alkalom volt. Egyebkent nem magas a vérnyomásom, de ha bulizni megyek mindig az van a fejembe, hogy felfog menni a vérnyomásom, és rosszul leszek. Mit tudok tenni, hogy leküdjem ezt az indulás elötti stresszt ? Neha annyira stresszelek, hogy 160ra felugrik. És folyamatosan mérem a vérnyomásom. Nagyon rossz, hogy mindig ez van a fejembe, de sose történt még baj.

2015. szept. 22. 23:39
 1/3 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2015. szept. 22. 23:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne igyál alkoholt a bulin és akkor nem megy fel a vérnyomásod, és nem kell folyamatosan mérni, mert a stressz miatt is magasabb. Ha ennyire stresszes vagy, akkor keresd fel a háziorvosod.
2015. szept. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, ezt akartam is írni, hogy ne olyan válaszokat írjatok, hogy ne igyak alkoholt, mert nem befolyásolja a vérnyomásom, lehet anélkül is stresszelnék
2015. szept. 23. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!