Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális, hogy betudom...

Az normális, hogy betudom dugni a fülpálcikát majdnem tövig a fülembe?

Figyelt kérdés

Most, hogy be van gyulladva a fülem, észrevettem, hogy a fülpálcikát ha alulról tolom a fülembe, akkor kb képes lennék teljesen eltüntetni a fejemben, erőlködés nélkül is. Ezt már évekkel ezelőtt is tapasztaltam, csak akkor nem rémisztett ennyire meg. Ez normális?

[link]

Ezen a képen is látszik, hogy olyan mintha a hallójáratban teljesen eltudnám tüntetni a fülpálcikát. Tudom hogy veszélyes a pálcika, de muszáj volt bekennem valamivel, hogy ne fájjon annyira, és ekkor vettem megint észre, hogy valami nem oké.

A másik fülemben ezt nem tudom megcsinálni.

(kiskoromban felszúrták a fülem).

Egyébként hallani hallok rendesen, viszont mikor megfázok mindig fáj a fülem.

Valami ki lehet ott szakadva (és ha igen lehet -e belőle később bajom), vagy ez full normális? Mert akiket kérdeztem, mindenki csak nézett, hogy WTF.



2015. szept. 23. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy arra a füledre is rendesen hallasz?

Tegyél fel egy fejhallgatót és tekerd el a balanszot valami magas hangnál, mondjuk egy hegedűversenynél, szerintem csak te gondolod, hogy a hallásod rendben van átszakadt dobhártyával.

2015. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy átszakadt a dobhártyám?

Szerintem csak a hallójáratban van valami, nem?

Hallok rendesen, tényleg tökéletes a hallásom.

2015. szept. 23. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!