Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mennyire reális,...

Szerintetek mennyire reális, hogy Magyarországon elterjed az ebola és több tízezer áldozatot szed majd, vagy még sokkal többet?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már bejelentették, hogy megvan az ellenszere.
2015. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semennyire, amúgyis már úgy tudom megszűnt a járvány, olvastam és hallottam is pár hete a hírekben.
2015. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Reális sajna.


1. A lappangási ideje átlag 5-10 nap. Ennyi idő alatt még egy illegális betolakodó is ideér.

2. Több esetben feltűntek Afrikában illegális mintagyűjtők az ebola járványok idején. EZ TÉNY!

3. Ha én lennék az ISIS,akkor ideküldenék pár öngyilkos merénylőt,beoltatnám vele itt őket/magukat.

2015. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek a háborús menekültek nem terjesztenek ebolát, mert nem trópusi területről érkeznek. Max. ha Fekete Afrika területéről érkeznének gazdasági migránsok, akkor behurcolhatnák. De ahogy elnézem ezeket a menekülteket ezek nem feketék.
2015. szept. 23. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!