Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha idegi alapon szoktam...

Ha idegi alapon szoktam reggelente rosszul lenni, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A tudatalattim stresszel és ezért vagyok rosszul minden hétköznap reggel a suli miatt. (az előző jó pár évet folytonos piszkálás meg mit tudom én mi követte szóval.) mit lehetne csinálni? én nem stresszelek de a tudatalattim nagyon csinálja a bajt..
2015. szept. 24. 05:51
 1/3 anonim válasza:
Keress fel egy pszichologust.Ezt úgy is megteheted hogy elmész háziorvosodhoz és ő beutalhat téged amennyiben úgy gondolja szükséged lehet rá.Szedj magnéziumot,B6 vitamint,sportolj ezek mind jó hatással vannak az idegrendszerre.Egyébként kik piszkálnak és miért,osztálytársaid vagy tanárok?
2015. szept. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stimulation tabletta , de csak pszichiáter írhatja fel
2015. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# piszkálTAK. és a diákok. és a 6-7 év alatt ez megragadt bennem. és hiába vagyok másik suliban. ki jön rajtam. am.. az orvos eléggé.... ja.. még ha adna is beutalót akkor sem tudnék nagyon mit kezdeni. azt se tudom mennyiben van X óra nála. meg minden.. mindegy..

köszi a válaszokat.

2015. szept. 25. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!