Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Reggelente hétköznaponként...

Reggelente hétköznaponként állandóan rosszul vagyok (hányinger, hasmenés, fejfájás, és teljesen el is gyengülök). mitől lehet ez? (15F)

Figyelt kérdés
Anyum azt mondja h szerinte tudat alatt stresszelek (mert elsőtől 6.-ig piszkáltak aztán 7.-ig elnyomtak), és az váltja ki ezt belőlem. Ez lehet? a suli amibe most járok teljesen jó, jó a közösség meg minden, szóval nem értem.. már szeretnék iskolába menni, mert ígyis ezzel a nappal együtt 3 napot nem voltam, és már így kezdetnek nem valami pozitívum hogy nem vagyok.... Az orvos kiírt nekem normafluort vagy mit, B6-ot meg széntablettát, de a tabletta csak X napig használt, a normafluor nem vált be, és a B6 pedig miután bevettem pár perccel később ki is jött. A doki kérdezte h adjon a injekciót, de mondtam h nem kell, mert (gondolom) az is csak X napig lenne "jó".. Valami ötlet esetleg, hogy mit tudnék ezzel csinálni? :/ már így is sok ez a 3 nap, nemhogy még kihagyjam ezt a hetet..
2015. szept. 8. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelnék hogy tudat alatt stresszel,ezek mind pszichoszomatikus tünetek.
2015. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mit lehet vele csinálni?
2015. szept. 8. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!