Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan h valaki HIV...

Létezik olyan h valaki HIV pozitiv, de nem fertöző?

Figyelt kérdés
ugy tudom valami kezelés hatására van igy, igaz ez?a neten nemigen talaltam rá semmifele konkrét irast

2015. szept. 24. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Tv-be volt erről műsor.
2015. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit konkretabban Errol nentudnal írni?
2015. szept. 24. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig fertőzőnek kell tekinteni.

De aki okosan él, elkerülheti, hogy a partner elkapja tőle.

Az óvszer, az alap! De pl. a randi előtt: a fogmosás és a chips evés tilalma is az. (vér kerülhet a nyálba)

2015. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom gyógyszert szednek.
2015. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha az adott illető antivirális kezelés alatt áll, akkor lehet olyan alacsony a vírus mennyisége a szervezetében, hogy gyakorlatilag nem fertőz.

Egyébként a HIV-et meglepően nehéz elkapni. Ha te férfiként HIV+ nővel szeretkezel hüvelyi úton, akkor ennek az esélye kb. 1%. A nők valamivel könnyebben elkapják. Problémát az szokott okozni, ha nagyon durva a szex, vagy anális szex is történik. Egyébként Magyarországon a HIV eddig ritka volt. Sajnos ez a magyar nőket erkölcseit és mentalitását ismerve most változni fog, mert tömegesen fognak rávetődni a fertőzött bevándorló péniszekre.

2015. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!