Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek Hiv pozitiv?

Lehetek Hiv pozitiv?

Figyelt kérdés

6 evvel ezelott volt eg baratom. 4 honapig voltunk egyutt. Fiatalok voltunk. En 15 o 17. Nem fekudtunk le egymassal, de azon kivul minden volt. Elottem nem volt baratnoje, es nem is fekudt le senkivel. Elegge paraonias vagyok,meg hipoonder stb.. Es felek,nehogy az legyen,hogy Hiv fertozott volt. Mert mint emlitettem, sex nem volt, de mas igen. Es hat ugyebar nem csak sexualis uton lehet elkapni a virust. Elofordulhat,hogy ivott valaki utan akinek sebes volt a szaja vagy egyutt szivtak a cigarettat es a masik szemelynek sebes volt a szaja es Hiv fertozott volt.. De ezek csak felvetesek :D Nem drogozott, nem hasznalt intravenas drogokat, de valamiert bennem van az,hogy mivan ha?! Es itt a kerdes. 6 ev utan jelentkeznek korulbelul az elso tunetek/panaszok. Nem eszleltem magamon semmit. De valamelyik nap eszembe jutott ez a dolog es ha en rahuzom magam valamilyen temara akkor azt reggeltol estig boncolgatom magamban :D Es hat sajnos kepes vagyok minden letezo betegseget bekepzelni magamnak :D Eleg elenk a fantaziam. Es egeszsegugyben ugykodok es ismerek minden nyavajat amit az ember csak el tud kapni... :D Na mar most. Erdemes lenne elmennem egy szuresre?

Kerlek ne nezzetek hulyenek, de en tenyleg felek ettol.

Koszonom a segitseget elore is :)


2015. szept. 15. 15:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Bar biztosan sok valaszolo azt fogja irni,hogy ha engem megnyugtat,hogy elmegyek szuresre akkor menjek... :D Nyilvan elfogok menni. De itt most az a kerdes,hogy van barmi eselye annak,hogy elkaphattam?!
2015. szept. 15. 15:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább egy pszichológusoz menjél ! És nem bántásként írtam .
2015. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pszichológus*
2015. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nulla. Még ha fertőzött is lett volna (oké, igen, hazudhatta, hogy még nem volt senkije, de még ekkor is borzasztó valószínűtlen), akkor is roppant kicsi lenne a valószínűsége.
2015. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több liter nyálra van szükség, hogy csókkal terjedni tudjon, illetve 6 év alatt már régen meghaltál volna, de minimum tele lenne a tested Kaposi szarkómával.
2015. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Abban az esetben ha valamelyik felnek sebes a szaja belulrol, es a masik felnek mikroserulesek vannak az inyjen vagy a nyelven, akkor eleg egy csok is,hogy elkaphasd.

Elso: igazad van :D

Azert felek,hogy mivan ha elkaptam, mert attol,hogy nem sexeltunk, erintkeztem a nemiszervevel :D

2015. szept. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!