Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A 24 éves lányomnak agykamra...

A 24 éves lányomnak agykamra tágulata van gyógyítható -e?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvosa nem mondott semmit?
2015. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit. Sőt mondta neki hogy amit elözöleg felirt neki gyógyszert hiába szedi úgyan úgy fáj a feje erre az volt az orvos válasza húha akkor most én mit csináljak és felírta a sziloxot és a rivotrilt. Pedig az én lányom sose ideges.
2015. szept. 26. 05:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! De szerintem ebben nem itt kellene választ keresni. Sajnos vannak esetek amikor nem az interneten kell a választ megtalálni. Sajnos már nekem is volt olyan orvoshoz szerencsém aki nem foglalkozott kellő mértékben a betegével. Konkrétan velem. Akkor amikor tanácstalanul távoztam az engem kezelő orvostól nem vártam senkire és semmire kerestem egy másikat.


Azt tudom tanácsolni csak, hogy minél előbb keressetek ti is másik orvost aki pontos diagnózist tud adni a megfelelő kivizsgálási eredmények után.

Nem vagyok orvos, nem is tanácsolom, hogy leírások, és kétes leletek alapján kérjetek itt a neten diagnózist, mert a "szerintem ez, vagy az" típusú válaszok csak késleltetik a megfelelő diagnózist és kezelést, valamint a gyógyulást. Sajnos ez egy ilyen dolog. Itt muszáj orvoshoz menni, mert a neten csak félre diagnosztizálhatják.


A gyógyuláshoz megfelelő és hozzáértő orvos kell.

2015. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!