Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyítható ez a fajta gyomorg...

Gyógyítható ez a fajta gyomorgörcsös stressz-betegség?

Figyelt kérdés
kerestem a google-ön is de semmit nem találtam. a mamám mindig arra panaszkodik hogy görcsöl a gyomra ha valami történés folyik az életben, az ő fia édesapám, ha valahova megyünk, messzebb útra kocsival vagy igazából bárhova indul el, előtte minimum 5 alkalommal látogatja a mellékhelységet. most (18/f vagyok) járok autóvezetői tanfolyamra, esténként mielőtt vezetni megyek nem tudok aludni, másnap reggel gyomorgörcs kínoz, szintén hasmenéses tüneteket produkálok, ahogy felállok érzem hogy kár volt és szaladok is vissza, egyes alkalmakkor még -nem hányinger kíséretében- öklendezni kezdtem és majdnem hánytam is, de ahogy megérkezik az oktató, és beülök az autóba minden tünetem azonnal elmúlik és teljesen jól vagyok. közeledig a vizsga, addig 2 hét van és ezek alapján, az a nap nagyobb stresszel fog járni, félő hogy kipurcanok. mit tehetnék? nyugtatót nem vehetek be. a széntabletta sem segít mert szinte semmit nem ürítek csak úgy érzem valamk mégis kopogtat a hátsóajtón. kevés kávét szoktam inni mert az nélkül alig nyílik ki a szemem, kocadohányos státuszban állok a bagóhoz. (tanév közben rabja voltam, fél éve majdnem teljesen nullára csökkentettem.) hogy győzzem le ezt az öröklött bajt?
2015. júl. 18. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Gasztro 825 probiotikumot lehet kapni a patikában vény nélkül. Elég drága, de ha folyamatosan használod pár hónapig, akkor megoldhatja a problémádat.
2015. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem oldja meg a probiotikum, mert pszichés alapon van. Nálam ugyan ez volt a helyzet és szakemberhez fordultam, ahol tréning és gyógyszeres kezelés alatt rengeteget javult az állapotom. Még mindig járok, de már nem sokáig. :D Én is vártam, hogy elmúljon, de semmi. Amikor nem volt stressz az életemben akkor elfogadható volt a dolog, de ahogy indultam vissza az egyetemre már a busz előtt görcsöltem, szorongtam, hogy mi lesz ha rám jön stb. Idegességet, szorongást kezelni kell. Én már szinte teljesen jól vagyok. Hidd el tudom miről beszélek. 22/f. D:
2015. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!