Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A torokraknak milyen tünetei...

A torokraknak milyen tünetei vannak? Es hány évig lehet vele élni?

Figyelt kérdés
4 éve rossz a torkom. nem fáj hanem teljesen más érzés. folyamatosan érzem h vmi baja van. 4 éve minden nap minden percben....nagyon rossz. kapar, irritalja minden, mintha sérült lenne. de mostanaban nagy levegot is nehezebben veszek . attól félek h ez daganat. néha rekedt is vagyok. orvosoktol orvosokig jarok de csak beleneznek a fül orr gegen es nem látnak semmit. eelküldenek azzal hogy reflux. szedek is ra gyógyszert de semmi hatás. igaz szoktam is érezni h feljön vmi. meg keserut nyelek főleg paradicsomos kaja utan. meg ha éves után lefekszek. de miert nem hat akkor semmi ? salvus vizet is iszok. félek nagyon h mi lesz ebből

2015. szept. 26. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony reflux, étkezés után 3-4 órán belül ne feküdj le vízszintes helyzetbe. Ha évtizedekig fennáll, akkor lehet komolyabb következménye. De ha még jobban beleéled magad, akkor sokkal hamarabb.
2015. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de olyan régóta tart már es az összes létező gyogyszert szedtem már pantoprazol, rabeprazol, quamatel, venter , most jelenleg esomeprazol. es mintha nem is szednem. a paradicsomos, zsiros kajakat kerülöm meg a fuszerest. nem értem akkor miertnem javul
2015. szept. 26. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Epés refluxod van? Voltál már gyomortükrözésen és hasi ultrahangon?
2015. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát egy magandoki már az epes refluxot is gyanitotta de egy mmásik nem hiszi mert túl sovány vagyok elkuldott hasi uh majd kerek idopontot oda de hasi panaszom sosincs csak a keserű szajiz miatt de bolognai mikor ettem kb 2 hete akkor feljott vmi es keserut nyeltem a bolognai az savat csinál jobban nem? mikőr jjobban marja vmi torkom ha feljon akkor iszok salvus vizet es kicsit jobb lesz. szedtem már cerucal is epes refluxra nem használt csak álmos voltam tőle. gyomortukrozesem a torok fajasom előtt völt 4 éve amikor meg csak a gyomrom fájt. de csak kp mennyisegu epe völt a gyomromba es nem adtak ra semmit. ideges szorongos tipus vagyok lehet az a baj
2015. szept. 26. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Refluxos nem ehet paradicsomos főtt ételeket, nem csoda hogy rosszul vagy a bolognaitól, én sem bírom.
2015. szept. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!