Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 24éves lány vagyok, erősen...

24éves lány vagyok, erősen mitesszeres, pattanásos a bőröm, nőgyógyász segíthet fogamzásgátló felírásával?

Figyelt kérdés
Eddig még nem szedtem. Külsőleg már nagyon sok mindent próbáltam, vitaminokat, gőzölést, teákat,pakolásokat, egészségesen étkezem, sportolok, de semmi változás. Lehet, hogy hormon probléma? Egy-két helyen túlzottan nőtt szőrzetem is.

2015. szept. 28. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez. Én most a dienille fogamzásgátlót szedem, 1 éve és kevesebb pattanásaim vannak, és igaz csak én látom de gyengébb a szőrzetem is. De ajánlott a vérvétel és hormonvizsgálat előtte, hogy biztosan hormonproblémád van-e! Ha nem akar az orvos ilyet, akkor hagyd ott és keress másik dokit :)
2015. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor,nem mindegy milyen fogamzásgátló?
2015. szept. 29. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a dienille kifejezetten hormonproblémák kezelésére van, mármint nem erős, vagy ilyesmi csak más arányban van benne a két hormon.
2015. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem,Remélem végre segít a bőrömön.Mindent kipróbáltam amit lehet.

Köszönöm a válaszokat! :)

2015. szept. 29. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem segítene, akkor majd keress és ajánlok neked teljesen természetes megoldást és nem hormont!
2015. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!