Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Escitil dep. Gyógyszert...

Balogh Zsozsó kérdése:

Escitil dep. Gyógyszert kaptam. Este bevettem egy felet. Éjszaka arra ébredtem, hogy émelygek, szapora a pulzusom, szédülök. Volt-e valakinek hasonló tünete/mellékhatása antidepresszánstól, ha igen meddig tartott? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 10:51
 1/2 anonim válasza:

Szia,

Hányingerem volt kicsit de nem volt vészes...nekem az volt eleinte, hogy annyira felerősítette bennem a rossz erzéseket hogy én konkrétan 4napig csak bőgtem, nem tudtam se enni se aludni...aztán minden nap egy kicsit jobb lett.most hogy 2hónapja szedem most érzem azt hogy már hat,már majdnem olyan vagyok mint régen☺

2015. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én rivotril cseppeket kaptam mellé amit nem szedtem mert gyűlölöm a gyógyszereket...utólag tudtam meg hogy ez volt a baj😀 amúgy már jobban vagy?
2015. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!