Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alapból fájt, most már meg is...

Alapból fájt, most már meg is jött, fájhat jobban?

Figyelt kérdés
A héten fel voltam fázva, fájt ha pisiltem, de nem volt nagyon vészes. Tegnap előtt reggel lázzal ébredtem, erős jobboldali fajdalommal a bordaim alatt, ez a fájdalom később atjart és a bordam alatt hátul a hatamnal is jelentkezett. Egyszer hánytam, nem lett sem jobb, sem rosszabb tőle. Haza utaztam - másfél óra - ezalatt csak az oldali fájdalom volt. Másnap - péntek - elmentem orvoshoz, azt mondta valami vírus, csak azt hallotta meg, hogy hánytam, és így haza is küldött. Azóta is lázas vagyok,többször volt hasmenesem, de igazából ez a szűnni nem akaró oldali fájdalom csesz fel meg az, hogy 38 fokon zombizom 48 órája és most mindennek a tetejébe meg is jött, azóta megjobban fáj az oldalam, és mivel megjott ezért fele annyira se vesznek komolyan, pláne nem szombaton, ugyeleten. Nagyon fáj, szerintem ettől hánytam, mert az egész oldalam olyan mintha betonból kiontottek volna. Nem kívánatos reszletessegert, helyesírás szabályai megszegéséért bocsi. Bármilyen tanács jól jön, fájdalom csillapító van bennem tonna..

2015. okt. 3. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Menj ügyeletre!

A felfázás, vagyis a bakteriális húgyhólyaghuruttól van valószínűleg lázas, ami a nevében is benne van, hogy baktérium okozza és nem vírus, arra antibiotikum kell. Ha ez nem történik meg, akkor lehet igen komoly húgyúti gyulladásod, akkor vesemedence gyulladás is! Ez nem játék!

A jobb borda alatti fájdalom, hányás pedig epeproblémára utal, lehet, hogy valamilyen étellel leterhelted a szervezetedet, vagy epeköveid vannak.

Arra pedig vérvétel és ultrahang szükséges!

Szóval én a helyedben besétálnék az ügyeletre!

2015. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Igaza van az előttem szólónak vesemedence-gyulladás simán lehet, menj be az ügyeletre azonnal! A veséd is rámehet, ha nem kezelik ki.
2015. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vesekő lett a nyertes, már szét szedték és minden rendben lesz, köszönöm szépen!
2015. okt. 4. 03:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!