Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat ennyi ideje a hasam?

Mitől fájhat ennyi ideje a hasam?

Figyelt kérdés
Már lassan 3-4 hete, hogy fájdogál a hasam, legfőképp jobb oldalt, felül, szerintem a vastagbelem környékén. De étkezés után gyakran a gyomrom is megfájdul, majd egy kicsivel székelés előtt az egész alhasam. Volt hasmenésem, lágy székletem, véres székletem is, valamint cérnagilisztát is véltem felfedezni. Az orvosom ezekre írt fel antibiotikumot, féreghajtót, mindkettőt szedtem, féreghajtóból most jön majd biztonság kedvéért az ismétlés. A fájdalmak még mindig elő szoktak jönni, székletem már szilárd, szokásos, emellett volt hőemelkedésem, rossz közérzetem is, ezek is elmúltak már, azonban naponta rámtör a rossz közérzet, étvágytalanság, vagy enyhe hányinger. Mire számíthatok, mire utalhatnak a tüneteim? 16 éves vagyok, nem dohányzom. Előre is köszi!

2015. okt. 1. 17:46
 1/1 anonim válasza:
Ez lehet gyomorgyulladas is.
2015. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!