Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől hullhat a hajam ilyen...

Mitől hullhat a hajam ilyen durván?

Figyelt kérdés

Júniusban kezdett el hullani, de csak mérsékelten. Erős, dús hajam van, így feltűnő volt.


Mostanra nagyon durva, a teteje szinte átlátszó.

Fogorvosnál voltam, nem találtak semmit. A bőrgyógyász adott egy ilyen bedörzsölős cuccot, és azt mondta, hogy mivel diffúz, ezért kizárható a góc.


Két éve a háziorvos nézett pajzsmirigyet, akkor alacsony volt, de három hónapra rá - mikor időpontot kaptam endokrinológiára - már normális volt.


Vashiányos vérszegény vagyok - legalábbis legutóbb az voltam, szedtem rá vasat, aztán elkezdtem multivitamint szedni, amiben ugyanannyi vas volt, de ez elég régen volt.


Szerdán megyek vérvételre, és nagyon izgulok.


Az a kérdésem igazából, hogy van valaki, akinek ilyen hirtelen elkezdett hullani a haja?


2015. okt. 6. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A fogprobléma nem ok ,közeli ismerőseim közt 3 volt akinek 25 éves korukra maradt csak pár épp , a többi kihullt ,szürke csorbás . Mellé állandó ínygyulladásuk volt . Semmi kopaszodásuk nincs . Nekem rendezettek voltak mégis kopter lettem 30 évesen .
2015. okt. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!