Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincműtét (porckorongsérv)...

Gerincműtét (porckorongsérv) mennyire gáz?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok. Porckorongsérvem van. Néha teljesen jól vagyok, de néha 80 évesnek érzem magam. Kissé tartok emiatt a gyerekvállalástól is.

Mi lesz, ha azalatt rosszabb lesz?

Sokszor gondolkodtam a műtéten, de nagyon tartok a gerincműtéteketől ill. minden orvosbarátunk lebeszélt (ami nem lehet véletlen),

hiába mondják rutinműtétnek. És állítólag nem is garantálják, hogy jobb lesz.

Ráadásul a hegesedés okozhat hasonló problémákat, mint a sérv vagy újra sérv táptalaja lehet a műtét helye.


Ki mit javasol?

Milyen terápiás eszközt?

Vagy vélemény a műtétről, info az eredményekről, kockázatokról ?



2015. okt. 6. 09:23
 1/5 anonim válasza:

Ezt én is írhattam volna,csak 39 vagyok. Próbáld meg a súlypontklinikát, ott van nagyon jó mozgásterápia, sepciális gyógytorna ill. manuálterápia. Nekem legutóbb a manuálterápia segített.

sulypont.hu

2016. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem ma műtötték ismőrösemet. már felébredt és semmi baja
2016. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én voltam az első hozzászóló, de már nem ajánlom a súlypont klinikát. GYulladásos állapotban csinálták a manuálterápiát és nem tett jót, szerintem nagyon elrontották a derekam. Most sokat pihentem, gyulladásgátló, izomlazító gyógyszereket, injekciót kaptam és majdnem másfél hónapig pihentem. Pár hete járok sztk-s gyógytornára -ez eddig a legjobb - mellette még pihenek mert ha többet járkálok, fájdalmaim lesznek.
2016. ápr. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is változtatnek véleményemen! Az ismerősöm műtét közben Rota vírust kapott el ezért még 5 napig kórházban kellett lennie
2016. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azóta jól van az ismerősöd akit műtöttek ?
2022. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!