Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja a szívemnek? Valaki...

Mi baja a szívemnek? Valaki adjon tanácsot mert megőrülök

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Pár napja tök furcsán ver a szívem. Eléggé érzem és zavar és rossz érzés... Sokat rosszul is vagyok, van hogy ha lehajolok akkor nagyot bedobban vagy ha ugy mozdulok akkor is... meg így össze vissza, és már annyira elegem van nem tudom mi bajom van már folyton azon jár az agyam hogy halálos beteg vagyok és bármelyik percben meghalhatok. Meg mindenkitől úgy köszönök el mintha már nem látnám többet és olyankor gombóc van a torkomba mert sírnom kell hogy meg fogok halni :( volt egy olyan eset terhes voltam és akkor is elkezdett furcsán verni a szívem de akkor elég durván mentő is kellett de mire kiért már nem éreztem, és így nem is láttak semmit az EKG-n. azóta is voltam EKG-n de ott sem volt semmi. de ez az érzés párszor előjön. De hiába megyek el megint EKG-ra azalatt a 2 perc alatt ugysem fog előjönni :( mit csináljak? mert már bele őrülök ebbe... :'(



2015. okt. 6. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt egy időszak amikor elég furcsán kattogott + volt éles fájdalom és kisugárzás a vállamba és a karomban is én is voltam dokinál de semmit nem találtak... elvileg stressztől volt ennek már jó ideje azóta nem volt ilyen problémám. Elmúlt :D
2015. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen amikor idegeskedem akkor jobban érzem ezt a furcsa érzést.


De már ezen idegeskedem hogy mi a bajom :(

2015. okt. 6. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát hidd el én is beparáztam... olvasgattam már mindent róla már azt hittem, hogy infarktusom van :D de ne aggódj miatta valószínűleg csak te is túl aggódod és egyébként semmi komoly... idővel elmúlik.
2015. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vérnyomás.

Esetleg menj el pszichológushoz

2015. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja a szivednek, vegyél be nagyon enyhe (Valeriana) nyugtatót és elmúlik. stressz és pánik okoz ilyet.
2015. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van meg volt is nagyon durva tud lenni
2015. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni, hogy hány éves vagy, mit dolgozol, mik a laboreredményeid, szívultrahang mit mutat stb. Nálad ritmuszavar van, aminek rengeteg okozója lehet. Ha tudsz rá áldozni, menj el egy privát kardiológiai rendelésre, 10-15 ezer Ft-ba fog kerülni egy vizit, de itt legalább foglalkoznak Veled. Nem tudom, hol laksz, a neten találsz a környéken ilyen magánrendelőt. De olyat keress, ahol nagyon sok a foglalt időpont, mert ez azt jelenti, hogy elégedettek a szolgáltatásokkal. Én is hasonló helyzetben vagyok, a városmajori klinikára járok kontrollra egy nagy tudású dokinőhöz, itt is minden pénzbe kerül, ha eredményt akar az ember. Sok sikert!
2016. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!