Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valbél gyulladás lehet?

Valbél gyulladás lehet?

Figyelt kérdés
Hétfőn semmi baj nem volt egész délután csak este fele éreztem azt, hogy nem esik jól a vacsora és kezd fájni a gyomrom. Úgy voltam vele, hogy lehet csak egy kis gyomor rontás, de utána egy egész éjszakát végig hánytam és hőemelkedésem volt. Elmentem a dokimhoz és azt mondta, hogy ez csak egy vírus. Tegnap semmi baj nem volt és a közérzetem is jobb volt, de ma teljesen fordult a kocka a gyomor fájás át tért az alhasamba és ha húz a görcs akkor a jobb oldalt. A kaját pedig nem kívánom egyáltalán. Holnap megyek vissza az orvoshoz, de jó lenne tudni, hogy mi lehet ez. Köszönöm előre a válaszokat!

2015. okt. 7. 20:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Vakbél*
2015. okt. 7. 20:40
 2/3 anonim válasza:
bármi lehet.
2015. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ki tudja, ki kell vizsgálni, mert lehet vírusos is, de akár vakbélgyulladás is, menj vissza az orvoshoz.

Vérvétel, hasi ultrahang nem ártana ha nagyon görcsölsz.

2015. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!