Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért félek én még mindig,...

Miért félek én még mindig, talán lelkileg van nálam baj?

Figyelt kérdés

Nyáron voltam táborba fiatalokkal. Voltunk strandon. Csípések jelentek meg rajtam. Hamarabb hazamentem, mert aggasztott és az orvosok azt mondták, mérges ízeltlábúak csípése. Egy rész volt a nyakamon, amire azt gondoltuk égés, de fokozatosan tűnt, sőt állítólag ott volt a csípés helye is (én nem láttam). Mikor visszaértünk mindig a szállóra, ellenőriztem magam, de kullancsot nem találtam. Ez estére volt csak.

Én félek azóta. Nem tudom, miért.

Azóta jelentkezett egy nehezen gyógyítható betegségem, ami gyerekkorom óta jelen van és a gyógyszer miatt, amit szedtem rá, kialakult terhességi csík a bőrömön. Ez már most sokkal szebb. Nehéz a lefolyása. Sokáig szedtem, de abba is hagytam a hatás miatt. Most egy vírusos betegséget kaptam, de minden valószínűséggel rendbe jön.

A csípések eltűntek és azóta már majdnem négy hónap telt el, én még mindig félek. Nem tudom, miért. Az ismerőseim szerint már nem kullancs. Nem is volt.

Nem tudom ,mi ez a félelem nálam. Túl sok lelki problémán voltam túl az elmúlt év folyamán, és stresszelek nagyon könnyen.

Nem tudom, van-e okom félni, vagy mit tehetek, hogy a félelem elmúljon.

Köszönöm a segítséget és válaszokat.



2015. okt. 9. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Agyilag vagy beteg, nem lelkileg.

Ha aa vízben csípett meg valami, az jó eséllyel csíbor volt (ez a neve), nyáron vízben könnyen fellelhető. Nagyon meg tud csípni, és fel is dagad, mintha bögöly csípett volna meg.

A terhességi csíkok nem a gyógyszer miatt jelennek meg, hanem mert hirtelen sokat nőttél (vagy híztál) és a bőröd hirtelen megnyúlt, mindenkinek van, és nem múlik el.

20/L

2015. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. :D

Nem voltam vízben. Padon ültem, fa alatt. Kis idő múlva sétáltam. De voltunk más helyen is, ahol fák voltak, tó, de ott sem ültem, semmi ilyesmi. Volt dolgom.

2015. okt. 11. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!